Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ adjustable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 141 producten.
Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de machts de Regelbare Cel met GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
De op een voertuig gemonteerde GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Afstandsbedieningcel
| Productnaam: | blocker van de voertuigbom |
|---|---|
| Enige Outputmacht: | +47-50dBm/50-100W |
| Blokkerende Waaier: | Straal: 50-2000 M |
40W middelhoogvermogen 150m de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de 8 Kanalencel voor Gevangenis
| Blokkerende Waaier: | 150m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
van de de Celtelefoon van de 14 antenne hoge macht regelbare het Signaalstoorzender volledige dekking voor alle signalen
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 14 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
GSM CDMA PHS de Mobiele Isolator van het Telefoonsignaal mobiele blocker van het telefoonsignaal voor scholen
| Blokkerende Waaier: | 1- 40 meters (hangt nog van de sognalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
Rugzak 30 meet Blokkerende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon met bulit-in Batterij
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
12 kanalen 30M van de de Celtelefoon van 2W 5G LCD van de het Signaalstoorzender het Scherm
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-30 M (signaalsterkte ≤-75 dBm op de locatie) |
|---|---|
| Antenne: | met ingebouwde antennes met 12 richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10/12 banden, met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIF |
20 van het de Telefoonsignaal van de antennescel van de de Stoorzender3g 4G WiFi Bluetooth Cel het Apparaat van de de Telefoonvervormer
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Enige Outputmacht (elke band): | ≤ 33dBm/regelbare 2W (met de knop van de machtsaanpassing) |
| Voeding: | AC adapter (Input: AC100-240V; Output: Van DC12V 20A), of DC12V-de autoadapter |
Mobiele van de de Celtelefoon van Voertuiggps Satelliet Plaatsende het Signaalstoorzender est-808KA1
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Emissiefrequentiegebied: | 1500-1600MHz |
| De macht past Waaier aan: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
140m Regelbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 30 Kanalen Binnen 12 Maanden Garantie
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 30 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 30 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433 |

