Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ adjustable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 141 producten.
12W de regelbare Stoorzender est-505K1 van de Huisafstandsbediening met Band 6
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
10 banden explosiebestendige high power mobiele telefoonsignaalblokker voor tankstations en olievelden
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 5-15W |
|---|---|
| Beveiligingsstraal: | 10100M |
| stroomvoorziening: | Wisselstroom 100-240V |
Regelbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, het Signaalblocker van de Celtelefoon Antennes die 2 blokkeren
| Frequentie: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1,4G2 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5kg |
| Machtsinput: | AC160V-240V |
Gebouwd in Antennes Mobiele Telefoon5g Stoorzender WIFI 12 Banden est-504K10
| Maximummachtsoutput: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |
het kleine krachtige draagbare van de het signaalstoorzender van de celtelefoon systeem 3G 4G van de V.S.
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 van het de Telefoonsignaal van de wattscel Stoorzender 16 Bandengsm CDMA 3G 4G GPS WiFi Signaal est-502F16
| Grootte: | 376×235×58 mm om antenne niet te omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF-Stoorzender, Al Signaalstoorzender |
40W regelbare van de Stoorzenderwifi 4G LTE CDMA van Wifi van de Celtelefoon het Signaalblocker est-505F8
| Grootte: | 380 (L) ×300 (W) ×90 (H) MM |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalblocker Stoorzender |
25M Jamming Range 3G het Signaalstoorzender 2110-2170MHz van de Celtelefoon voor Wetshof
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
De Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de hoge Machtscel met 2G/3G/4G1/4G2/WIFI voor Scholen en Leger
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Modelnummer: | Est-505C2 |
30dBm handbediende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Regelbare 10 Banden3g WIFI GSM CDMA Signaalblocker
| Grootte: | 170×100×50 mm antenne (met antennehoogte in 255mm) niet omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |

