Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ adjustable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 141 producten.
Van het de Telefoonsignaal van de roestvrij staal Zilveren Cel de Stoorzenderafstandsbediening voor Politie en Bevelcentrum
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G, WIFI |
1 - 40m de Blokkerende van het de Telefoonsignaal van de Waaiercel Stoorzender est-502F22 22 Banden44w Totale productie
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 22 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 22 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
Est-502F24 van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon OEM 24 verbindt Al Draadloze Signaalblocker
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 24 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 24 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
Desktop 4 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Banden30dbm Cel
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Antenne: | 4 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 4 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth |
8 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de banden2g 3G 4G Omni de Richtingcel
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
3G de Stoorzender est-505K1, de Richtingstoorzender van Wifi/Blocker van de machtsafstandsbediening
| Voeding: | AC adapter (AC220V-DC5V) |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 6W |
| Gewicht: | 5KG |
5 antennegsm 3G Afstandsbedieningstoorzender 2100 - 2200MHZ voor Militair
| De macht verbruikt: | 4W |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 120m |
| Afmeting: | 245 (L) ×160 (W) × 50 (H) MM |
Middelhoogvermogen het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, de Telefoonstoorzender van de Zakcel
| Het blokkeren afstand: | 130m |
|---|---|
| Stoorzenderbandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
| Temperatuur: | -10 aan +55℃ |
3G / GSM de Stoorzender van Cellphone van de Desktopafstandsbediening/Blocker est-505A
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Celtelefoon 24 Antennes 44W VHF UHF5g-Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 24 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 24 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF |

