Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ adjustable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 141 producten.
Lichtgewicht de Frequentieblocker van de Celtelefoon, Stoorzender van de de Celtelefoon van 500mw de Handbediende
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters (- 75dbm) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
OEM 16 Blocker van het Bandensignaal Celtelefoon WIFI GPS VHF de UHFstoorzender van het Afstandsbedieningsignaal
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 16 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Est-502F18 Blocker van de Celtelefoon 18 Banden WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 18 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 18 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
OEM 20 de Telefoon 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF van de Bandencel UHFrc315 433 868 Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 20 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 20 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
40M 2W 22 de Stoorzender van het Antenne5g Signaal met Auto het Laden
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 22 hoge aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 22 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
Auto die 8 de Stoorzender 16W laden van het Antennes5g GPS Signaal
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 8 hoge aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1 |
10 de Celtelefoon 2G 3G 4G & WiFi & de Stoorzender van de banden Richtingtiming van het Walkie-talkiesignaal
| Blokkerende Waaier: | 1-60 m (paneelantenne die richting onder ogen zien) |
|---|---|
| Antenne: | Richtingpaneelantenne |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GP |
Van de de Celtelefoon van hoge Machtswifi de Draagbare Stoorzender/Blocker (CDMA-GSM PCs 3G van DCS)
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA-GSM PCS 3G WIFI VAN DCS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
4G de draagbare Stoorzender van de Celtelefoon/Blocker/Isolator est-808HE4 voor Militair
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters (- 75dbm) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
12 banden mobiele telefoonsignaalverwarmer
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 5 tot 10 W |
|---|---|
| Jamming Range: | 580m |
| Voeding: | AC110240V 4560Hz |

