Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ adjustable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 141 producten.
WIFI-het signaalblocker van de celtelefoon voor Scholen en Leger est-505C2
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
UHFlojack Radio kleine de zakstoorzender 10 antennescdma GSM 3G 4G WiFi van VHF
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
20 de Telefoonstoorzender van de koor3g 4G 5G Draagbare Cel Hoge aanwinst voor Openlucht
| Totale productiemacht: | 210w |
|---|---|
| Naam: | Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G de Draagbare |
| Machtsconsumptie: | ≤600W |
Hoge Macht WIFI 2G/3G-de Stoorzender van de Celtelefoon met Koelventilators, Antenne 6
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 130m |
Vervormer van de de Celtelefoon van WiFi GPS de Draagbare Handbediende Afstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315 |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
LCD het Schermac Blocker van de de Telefoonontvangst van de Adapter33dbm/2w Cel
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 8/9/10/11/12 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
12 het Regelbare Stationaire Elektronische Blokkerende Apparaat van de banden Hoge Macht 2 wattsstoorzender
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
12 de Muur van de het Signaalstoorzender van antennegps zet Blocker voor het Isoleren van Autogps Signaal op
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
5m de Ultrasone Audiostoorzender van de Stemopname de Aanpassing van de 360 Graadknop
| Beveiligingstype: | mobiele telefoons, opnamepen en andere toestellen voor het opnemen van geluid |
|---|---|
| Afstand van afscherming van één gastheer in het systeem: | 2-5 m (afstand van afscherming van verschillende registratietoestellen is verschillend) |
| De functiehoek van het systeem met één gastheer: | Volle hoek 360 graden blokkeren terwijl horizontaal 180°/verticaal 90° |
12W witte Plastic Celtelefoon het Blokkeren Apparaat het Blokkeren Afstand 130M
| Machtsinput: | AC110V-240V |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m |
| Machtsoutput: | 12W |

