Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ adjustable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 141 producten.
6 van de de Celtelefoon van de antenne600w Hoge Macht de Stoorzendergsm/3G/WIFI/het Signaalblocker van 4G LTE
| Materiaal: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Afschermingsradius: | 50-500meters |
| beveiligingssignaal: | het mobiele telefoonsignaal, WIFI, GPS, UHF, VHF of customerized |
16 de Stoorzendercdma GSM van de Antennes Hoge Macht PCs 3G WCDMA 4G LTE van DCS PHS
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
80m de Draadloze Draagbare Vervormer van de de Stoorzenderrcied Radiofrequentie van de Celtelefoon
| Type: | Draagbare het Signaalstoorzender van Cellphone van de Rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |
Militaire Rugzakgsm WIFI GPS UAV van de Stoorzender Antihommel Stoorzendergevangenis
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |
De Stoorzenderafstandsbediening 8 Kanalen 80M van de rugzak Hoge Macht Radius Blocking
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Dekking: | 1080m (hangt van lokale signaalsterkte) af |
iPhone Android Harmony Series Audio Recording Jammer 360 graden Desktop 2-5 meter
| Beveiligingsvoorwerpen: | opnamepen, mobiele telefoon (inclusief de meeste iPhone-updates) en andere opnameapparaten |
|---|---|
| Blokkeringsradius: | 1-5 meter (afhankelijk van de werkelijke gebruiksomgeving) |
| Verstoppingshoek: | 360 graden, volledige dekking om de privacy goed te beschermen |
AC de Stoorzender van de het Signaal200w Hoge Macht van de adaptergevangenis 2G 3G GPS
| Blokkerende Waaier: | Straal 200300M |
|---|---|
| Antenne: | 2pcs richting (Facultatieve) antennes/antennes de In alle richtingen van 4pcs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 4 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS |
250W de Telefoonstoorzender van de hoge Machtscel Stationair voor 4G 5G Binnen
| Maximumoutputmacht: | 250W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --24VDC/42A |
| Machtsconsumptie: | ≤750W (220V/3.5A) |
4G cellulaire Blocker 12 de Stoorzenderdesktop van de Kanalen Hoge Macht voor Schoolgebruik
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Verborgen Ultrasone 12m Audio/Stemopnamestoorzender voor Geheime Vergadering
| Beveiligingstype: | Mobiele telefoons, registrerende pennen en andere correcte aanwinstenapparaten |
|---|---|
| Beveiligingsafstand van enige gastheer in het systeem: | 1-2 m (de beveiligingsafstand van verschillend controleapparaat is verschillend) |
| De Functiehoek van Systeem Enige Gastheer: | 90-120 graden |

