Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] bij elkaar passen 138 producten.
16 de Stoorzendercdma GSM van de Antennes Hoge Macht PCs 3G WCDMA 4G LTE van DCS PHS
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
12 het Regelbare Stationaire Elektronische Blokkerende Apparaat van de banden Hoge Macht 2 wattsstoorzender
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
4G cellulaire Blocker 12 de Stoorzenderdesktop van de Kanalen Hoge Macht voor Schoolgebruik
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Het Signaal van de celtelefoon Hoge Machtsstoorzender 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
20m Straal 8 Banden7.4v 3600mAh Handbediende 5G Stoorzender
| Type: | Draagbare Handbediende het Signaalstoorzender van de Zakgrootte |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
24 van de de Celtelefoon van bandenadjudtable van het het Signaal Blokkerende Apparaat het Signaalverbreker van GPS
| Blokkerende Waaier: | regelbare 140m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 24pcs-hoog-aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Enige Outputmacht (elke band): | ≤ 33dBm/regelbare 2W (met de knop van de machtsaanpassing) |
mobiele de telefoonstoorzender van de 10 kanalen hoge macht, met ingebouwde batterij en antenne, bi-gebruik met batterij en AC voeding
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | de stoorzender van het cellphonesignaal, hoge machtsstoorzender, GPS-stoorzender, rf-signaalstoorzen |
De Stoorzenderafstandsbediening 8 Kanalen 80M van de rugzak Hoge Macht Radius Blocking
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Dekking: | 1080m (hangt van lokale signaalsterkte) af |
LCD het Schermac Blocker van de de Telefoonontvangst van de Adapter33dbm/2w Cel
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 8/9/10/11/12 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
De Telefoonstoorzender van de hoge Machtscel 12 Banden Draagbare 12 Omni - Richtingantennes
| Blokkerende Waaier: | Straal 50150M |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |

