Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] bij elkaar passen 138 producten.
Binnen van de de Celtelefoon van het Autogebruik de Vervormerstoorzender 8 Antennesafstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
7/24 onophoudelijk Werkende het Signaalblocker van de Afstandsbediening Mobiele Telefoon voor auto het gebruiken
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 3/6/8/10/12 antennes in alle richtingen |
| Productnaam: | De Vervormerstoorzender van de celtelefoon |
6 van de de Celtelefoon van de antenne600w Hoge Macht de Stoorzendergsm/3G/WIFI/het Signaalblocker van 4G LTE
| Materiaal: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Afschermingsradius: | 50-500meters |
| beveiligingssignaal: | het mobiele telefoonsignaal, WIFI, GPS, UHF, VHF of customerized |
OEM de Vervormerapparaat van de Celtelefoon, GPS-Frequentiestoorzender voor Auto/Taxi/Bus
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-15 M (de signaalsterkte moet ≤-75 dBm zijn op de locatie) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes voor alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 5 banden, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 ((of GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM beschikbaar |
GSM CDMA PHS de Mobiele Isolator van het Telefoonsignaal mobiele blocker van het telefoonsignaal voor scholen
| Blokkerende Waaier: | 1- 40 meters (hangt nog van de sognalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
Krachtige 18 antennes Vaste mobiele telefoon GPS VHF UHF RC Signalen Convoy Bomb Jammer voor militair gebruik
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
4 banden High Power Anti Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Afstandsbediening Blocker
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
250W de Telefoonstoorzender van de hoge Machtscel Stationair voor 4G 5G Binnen
| Maximumoutputmacht: | 250W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --24VDC/42A |
| Machtsconsumptie: | ≤750W (220V/3.5A) |
9 banden Omni Directional High Power Backpack Anti Drone UAV Jammer met bedrade afstandsbediening
| Verpakking Details: | Neturalverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
Gebouwd in Antennes Mobiele Telefoon5g Stoorzender WIFI 12 Banden est-504K10
| Maximummachtsoutput: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |

