Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ high gain omni directional antennas ] bij elkaar passen 28 producten.
High Gain 2G 3G 4G 5G Omni Directional Antennas In Plastic/Metal/Fiberglass
| Aanwinst: | 6-9dBi |
|---|---|
| Het werk Frequentie: | 1-6000MHz |
| Werksignalen: | WIFI, 2G 3G 4G 5G, VHF UHF enz. |
High Gain Fiberglass Omni Directional Antenna 9dBi 1-6000MHz N type
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
High Gain FRP 6dbi Omni Directional Antenna 6000MHz Voor Jammer
| hoofdmateriaal: | FRP |
|---|---|
| Toepassing: | Communicatie-industrie, elk apparaat dat een signaaltransmitterend deel bevat |
| Aanwinst: | 6dBi |
Rubber Duck 3dBi 1-6000MHz Omni Directional Antenna Communicatie Accessoires
| hoofdmateriaal: | ABS |
|---|---|
| Toepassing: | Communicatie-industrie, elk apparaat dat een signaaltransmitterend deel bevat |
| Aanwinst: | 3dBi |
1-6000MHz 5dBi FRP Omni Directional Antenne voor Signal Jammer
| hoofdmateriaal: | FRP |
|---|---|
| Toepassing: | Communicatie-industrie, elk apparaat dat een signaaltransmitterend deel bevat |
| Aanwinst: | 5dbi |
High Gain 12DBi Indoor Outdoor Antenna EST1710-2000MHZ, N-Vrouwelijke Connector
| Naam van het product: | Innen- en buitenantenne |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 1710-2000 MHz |
| Schakelaar: | N-vrouwelijk |
9dBi Omni Directional FRP Indoor Outdoor Antenna 6000MHz Voor de communicatie-industrie
| hoofdmateriaal: | FRP |
|---|---|
| Toepassing: | Communicatie-industrie, elk apparaat dat een signaaltransmitterend deel bevat |
| Aanwinst: | 6dBi |
4DBi Omnidirectionele Indoor Outdoor Antenne 800-960MHz
| Naam van het product: | Innen- en buitenantenne |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 800-960 MHz |
| Schakelaar: | N-vrouwelijk |
11 kanalen mobiele telefoonsignaalblokker met ingebouwde omni-directionele antennes
| Naam van het product: | TRI-BAND-herhaler |
|---|---|
| Kenmerken: | Hoogvermogen / Full-duplex / Single-port |
| Certificatie: | Ce en RoHS |
Vaste wandmontage Hoog vermogen 4 Omni Directional Antennas Drone UAV Jammer voor militair gebruik
| Verpakking Details: | Neturalverpakking of Aangepast |
|---|---|
| Levertijd: | 3-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |

