Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ high gain omni directional antennas ] bij elkaar passen 28 producten.
1200 Meter Jamming 6 Bands Draagbaar Super High Power Anti Drone UAV Blocking Systeem
| Het werk Frequentie: | drones die werken in 1,2G, 1,5G, 2,4G, 5,2G, 5,8G, 433 868 915, enz. |
|---|---|
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 10-100W |
| Beveiligingsstraal: | 20-1200m, afhankelijk van de lokale signaalsterkte |
Hoog effectieve bescherming GPS WIFI RC Drone UAV Jamming System
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
10 banden explosiebestendige high power mobiele telefoonsignaalblokker voor tankstations en olievelden
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 5-15W |
|---|---|
| Beveiligingsstraal: | 10100M |
| stroomvoorziening: | Wisselstroom 100-240V |
Hoge efficiëntie 5000m detectie afstand radiotechnologie UAV scanning en jamming systeem
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 7-10 werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
2000m langeafstand Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Beschrijving: | 6-10 kanalen Manpack Jammer |
|---|---|
| Afmetingen: | 488 ((L) ×369 ((W) ×189 ((H) mm niet met antenne inbegrepen |
| Type antenne: | High Gain Omni Spring Antennes en Directional Panel Antennes |
Van de de Celtelefoon van GPS LOJACK het Signaalstoorzender het Draagbare Handbediende Anti Volgen
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
UAV-J2020-serie 160MHz 230W Spectrum Detection Counter UAV-systeem
| Type: | Counter UAV / UAS-systeem (Drone Detection & Countermeasures System) |
|---|---|
| Detectiefrequentiebereik: | 10MHz~6GHz (full band detectie) |
| Bandbreedte van detectie in realtime: | 160 MHz |
12 de Telefoonstoorzender van de banden3g 4G 5G Cel Draagbare Koffer voor Binnen Openlucht
| Totale productiemacht: | 800w |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Machtsconsumptie: | ≤3000W |

