Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ high gain omni directional antennas ] bij elkaar passen 28 producten.
Hoogprecisie LPA-log periodieke antenne buitenste signaalversterker antenne
| Naam van het product: | Innen- en buitenantenne |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 1-6000MHz |
| Schakelaar: | N-vrouwelijk |
Auto die 8 de Stoorzender 16W laden van het Antennes5g GPS Signaal
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 8 hoge aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1 |
510mm van de de Celtelefoon van de Antenne960mhz 190W Rugzak de Stoorzender 2G 3G 4G
| Kleur: | Groen leger |
|---|---|
| Antenne: | 6 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |
De draadloze Stoorzender Alpha Device High Gain van de Signaalafstandsbediening
| Antenne: | 4 stks externe D20 * L510mm 5-7dB high gain omnidirectionele antennes |
|---|---|
| Luchtdruk: | 86 ~ 106 kPa |
| Enkel uitgangsvermogen: | +40dBm / 10W±200mA |
van de het Signaal Hoge Macht van 2G 3G 4G WiFi van de de Celtelefoon de Stoorzender 960MHz 8 Band
| Naam: | Hoge Machtsstoorzender |
|---|---|
| Antenne: | 8 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |
40M 2W 22 de Stoorzender van het Antenne5g Signaal met Auto het Laden
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 22 hoge aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 22 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
14 van de het Signaalstoorzender van antennes de Draagbare GPS Draadloze Volledige Banden 12000mAh
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 14pcs antennes in alle richtingen |
20 de Telefoonstoorzender van de koor3g 4G 5G Draagbare Cel Hoge aanwinst voor Openlucht
| Totale productiemacht: | 210w |
|---|---|
| Naam: | Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G de Draagbare |
| Machtsconsumptie: | ≤600W |
Draagbare casing cellulaire blokker ingebouwd in oplaadbare batterij richting antennes
| Het werk Frequentie: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blokkeren van objecten: | mobiele telefoon, WIFI, walkie-talkie, afstandsbediening, enz. |
| stroomvoorziening: | ingebouwde oplaadbare batterij, AC 100-240V, DC 24V |
Stoorzender 200m van de hoge Machts40w Afstandsbediening Blokkerend 4 Antennes Draadloos Signaal
| Antenne: | 4 stks externe D20 * L510mm 5-7dB high gain omnidirectionele antennes |
|---|---|
| Werkkracht: | Oplaadbare DC 24V 20A Li-Lon batterij x 2st |
| Enige Outputmacht: | +40dBm/10W±200mA |

