Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ handheld cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 39 producten.
8 van het de Telefoonsignaal van de banden de Handbediende Cel Stoorzender 2G/Blocker AC110V-240V van 3G/van 4G/Wifi-
| Grootte: | 140×75×35 mm om Antenne niet te omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |
Van de de Celtelefoon van GPS LOJACK het Signaalstoorzender het Draagbare Handbediende Anti Volgen
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
De mobiele het Signaalstoorzender 2800mAh van de Celtelefoon kiest Antennes uit Handbediend WIFI
| Blokkerende Waaier: | 115M (hangt van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
8 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de antennescel Draagbare Satelliet die WIFI 3G voor Auto plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 1-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Afmeting: | 140×75×35 mm |
| Maximum Stralende Macht: | Lager dan -10dBm |
27 de Telefoonstoorzender w GPS VHF van de Antennes2g 3G 4G LTE 5G WIFI Draagbare Cel UHFfm het Radio Blokkeren
| Productnaam: | Handbediende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| De uitvoermacht (Po): | ≥27dBm |
| I/O impedantie: | 50Ω/N schakelaar |
30dBm handbediende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Regelbare 10 Banden3g WIFI GSM CDMA Signaalblocker
| Grootte: | 170×100×50 mm antenne (met antennehoogte in 255mm) niet omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |
3G / 2G handbediende van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Blocker est-808HC met Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Het Signaalstoorzender van de afstandsbediening Draagbare Handbediende Mobiele Telefoon 5 Banden
| Blokkerend bereik: | 120m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 2pcs Antennes in alle richtingen |
| Enkel uitgangsvermogen: | +30dBm /1W |
14 van de het Signaalstoorzender van antennes de Draagbare GPS Draadloze Volledige Banden 12000mAh
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 14pcs antennes in alle richtingen |
Stoorzender van de de Celtelefoon van de sigaretuitrusting de Handbediende 3 Antennes Draagbare 5 Meters Waaier
| Blokkerende Waaier: | 1-5 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs antennes in alle richtingen |
| kleur: | Groen/Rood |

