Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ handheld cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 39 producten.
Handbediende het Signaalstoorzender van Autogps/Blocker est-808KB, 1500 - 1600MHZ-Frequentie
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Draagbare Handbediende Anti Al GPS-Drijversgsm GPRS UMTS Al GPS & Lojack-de Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
De enige van de het Signaalstoorzender van GPS van de Antennesauto Draagbare Handbediende Grootte 95x45x18 mm
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Maximum Stralende Macht: | Lager dan -10dBm |
| Grootte: | 95x45x18 mm |
Lichtgewicht de Frequentieblocker van de Celtelefoon, Stoorzender van de de Celtelefoon van 500mw de Handbediende
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters (- 75dbm) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
12 van de de Softwarecontrole van bandeniot van de de Celtelefoon de het Signaalstoorzender van Wifi bouwde Antennes met LCD het Scherm in
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 8/9/10/11/12 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
MINIgsm/van 3G Handbediende de Stoorzenderblocker est-808HB van de Celtelefoon met Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Blocker van CDMA het Handbediende GPS Signaal van de de Celtelefoon van DCS/van PHS Hulpoverzichten
| Productnaam: | Draagbare mobiele telefoonstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | 850-970 MHz |
| Uitgangspoort: | CDMA |
Stoorzender van de de Celtelefoon van 2G 3G de Draagbare 3 Antennes In alle richtingen Handbediende Grootte
| Blokkerende Waaier: | 0.515m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3 Antennes in alle richtingen |
| Enige Outputmacht:: | +30dBm /1W |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 maanden garantie
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-20 m |
|---|---|
| Antenne: | 27 omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 18 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort. |
3 de Telefoonstoorzender van de banden Draagbare Cel Handbediend voor WiFi Bluetooth GPS 3G
| Het blokkeren Straal: | 115m (hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | +30dBm /1W |

