Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ handheld cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 39 producten.
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signaalstoorzender 18 Kanalen Handbediend voor Veiligheidsgebruik
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antennetype: | 2dBi bereiken antenne in alle richtingen |
Vervormer van de de Celtelefoon van WiFi GPS de Draagbare Handbediende Afstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315 |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
4500mAh Stoorzender van de de Celtelefoon van WIFI GPS de Draagbare 18 Antennes 2G 3G 4G 5G
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 antennes in alle richtingen |
8 de Stoorzender 1W van het antenne3600mah 2G 3G WiFi GPS Lojack Signaal
| Type: | Draagbare GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Functie: | de werken met allerlei het volgen van apparaten, verhinderen u of wordt gevestigd, om uw privacy wor |
| Antenne: | 8pcs Antennes in alle richtingen |
8 het Signaalstoorzender van band het Handbediende GPS Anti Volgen 2G 3G WiFi 2500MHz
| Type: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Functie: | de werken met allerlei het volgen van apparaten, verhinderen u of wordt gevestigd, om uw privacy wor |
| Antenne: | 8pcs Antennes in alle richtingen |
Handbediende Draagbare GPS-Signaalstoorzender/Blocker est-808KE voor Conferentiezaal
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
1W 10 het Signaalstoorzender van de Antenne4500mah Walkie-talkie
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
4G de draagbare Stoorzender van de Celtelefoon/Blocker/Isolator est-808HE4 voor Militair
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters (- 75dbm) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
4G de draagbare Stoorzender van de Celtelefoon/Blocker/Isolator EST -808HE4 voor Militair
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters (- 75dbm) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
1600MHZ de handbediende Draagbare Stoorzender 2G 3G 4G WiFi Bluetooth van de Celtelefoon
| Naam: | Draagbare mobiele telefoonstoorzender |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 2G/3G/4G mobiel & WiFi/Bluetooth-netwerk |
| Werkkracht: | 110-220V/12-24V |

