Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ handheld cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 39 producten.
De handbediende Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G Draagbare/Blocker est-808HA, 2100 - 2200MHZ
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Volfrequente mobiele telefoon WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W draagbare signaaljammer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-20 m |
|---|---|
| Antenne: | 27 omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 27 banden waaronder GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, |
van de de Celtelefoon van 10m Draagbare Stoorzender 6 antennes Ingebouwde het Li-Ion van 7.4V 3600mAh batterij
| Blokkerende Waaier: | 1-10 m (- 75dBm) |
|---|---|
| Antenne: | 6 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 2G/3G/4G mobiel & WiFi/Bluetooth-netwerk |
8 Blok van de het Signaalstoorzender van Shell GPS van het antenne het Handbediende Metaal 2G/3G/4G/Wifi met binnen Batterij
| Voeding: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |
10 het Signaalstoorzender est-808H10 van de band3g 4G WIFI GPS Walkie-talkie
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
20m Straal 8 Banden7.4v 3600mAh Handbediende 5G Stoorzender
| Type: | Draagbare Handbediende het Signaalstoorzender van de Zakgrootte |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
Vast Draagbaar UAV van de Hommelstoorzender Defensiesysteem est-505F3C met Richtingantenne
| Blokkerende Waaier: | Meest verst 2km (met richtingantenne, beschikbare OEM) |
|---|---|
| Gewicht: | ongeveer 6.5KG |
| Grootte: | Gastheer: 380 x 300 x 90mm |
Audioopnamestoorzender voor Geheim die, Handbediende Opnamegeluiddemper houden
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Het apparaat van de stemopname als Celtelefoon, Opnamepen, Audio, verborgen Microfoon en enz. |
Draagbare casing cellulaire blokker ingebouwd in oplaadbare batterij richting antennes
| Het werk Frequentie: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blokkeren van objecten: | mobiele telefoon, WIFI, walkie-talkie, afstandsbediening, enz. |
| stroomvoorziening: | ingebouwde oplaadbare batterij, AC 100-240V, DC 24V |

