Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 5w portable signal jammer ] bij elkaar passen 23 producten.
10 de Stoorzender van het kanalen5w 37dBm 5G Signaal met Tijdopnemer het Plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 1-60 m (paneelantenne die richting onder ogen zien) |
|---|---|
| Antenne: | Richtingpaneelantenne |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GP |
5W 11 van de het Signaalstoorzender van Antennegps WiFi 5G de Draagbare Koffer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-60 m |
|---|---|
| Antenne: | 11 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 11 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433,868enzovo |
Gepersonaliseerde 11-band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Draagbaar 60W Hoog vermogen
| Type: | Draagbare signaalverwarmer met hoog vermogen |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | 0-60m verstelbaar (@-75dBm, nog steeds afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Antenne: | 11 stuks omnidirectionele antennes |
Draagbare GPS-Signaalstoorzender, WIFI 3G/GSM Handbediende Cellphone Signaalblocker
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kleur: | Zwart |
GSM/Blauwe het Signaalstoorzender 30dBm, de Zwarte Stoorzender van Tandgps van 850mhz CDMA
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
De analoge rf-van de de Modulehommel van de Signaalstoorzender van de de Stoorzendermacht Versterker WiFi/de Module van GNSS/GPS-van de Stoorzender
| Materiaal: | Aluminiumgeval |
|---|---|
| Toepassing: | Hommelstoorzender (anti-hommelapparaat/systeem), voor tegenuav/UAS-oplossingsontwikkeling, grondstof |
| Functie: | produceer & vergroot hommel efficiënt blokkerende signalen (high-power elektromagnetische golven), o |
Het Signaalstoorzender van GPS van de celtelefoon voor Auto 4 Antenne Blokkerende waaier 120m
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Stoorzenderfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
De draagbare 80m Blokkerende Stoorzender van het de Kanalen5g Signaal van 5W 11
| Blokkerende Waaier: | Straal 180m |
|---|---|
| Antenne: | 11 ingebouwde antennes in alle richtingen van PCs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 11 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315.433, |
Draagbare van de Telefoongps WiFi van de Koffercel het Signaalstoorzender 11 Banden met Ingebouwde Batterij
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-40 m |
|---|---|
| Antenne: | 11 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433,868enzovoort. |
3G het Signaal van de celtelefoon Hulp Draagbare/LOJACK-Stoorzender voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Outputhaven: | DCS/PHS |
| Werktijden van Inputbatterij: | 120minuters |

