Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 5w portable signal jammer ] bij elkaar passen 23 producten.
De mobiele het Signaalstoorzender 2800mAh van de Celtelefoon kiest Antennes uit Handbediend WIFI
| Blokkerende Waaier: | 115M (hangt van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
10 de Celtelefoon 2G 3G 4G & WiFi & de Stoorzender van de banden Richtingtiming van het Walkie-talkiesignaal
| Blokkerende Waaier: | 1-60 m (paneelantenne die richting onder ogen zien) |
|---|---|
| Antenne: | Richtingpaneelantenne |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GP |
UAV van GNSS 1.5G GPS 2.4G 5.8G de Antimodule van de Hommelstoorzender
| Frequentie: | 1.5G: 1500-1600MHz; 2.4G: 2400-2500MHz; 5.8G: 5700-5900MHz |
|---|---|
| Outputmacht: | 2W/5W/10W/20W/30W/50W/100W, keur OEM goed |
| aanwinst: | dBm van 37/40/43/45 |
Waterdichte van de de Celtelefoon van de Zandstralerschuilplaats het Signaalstoorzender voor Benzinestation est-808G
| Voeding: | Ac Adapter |
|---|---|
| Stel Tijd in werking: | 24 ononderbroken uren |
| De macht verbruikt: | 5W |
De draagbare Stoorzender van het de Telefoonsignaal van 2G 3G Mobiele/Breker/Isolator est-808HB
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA.GSM, DCS/PHS, 3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
30dbm het Signaalstoorzender van de celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
GPS + WIFI + Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G de Draagbare/Blocker est-808HI voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
Van de de Telefoonstoorzender van de bibliotheek808hi Draagbare Cel Blocker 30dBm van GPS WIFI 3G
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
Het Signaal van de de Celtelefoon van WIFI 3G Hulp30dbm, Mobiele Signaalblocker 6 Antenne
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
van de de Celtelefoon van 10m Draagbare Stoorzender 6 antennes Ingebouwde het Li-Ion van 7.4V 3600mAh batterij
| Blokkerende Waaier: | 1-10 m (- 75dBm) |
|---|---|
| Antenne: | 6 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 2G/3G/4G mobiel & WiFi/Bluetooth-netwerk |

