Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 16w wifi signal jammer ] bij elkaar passen 29 producten.
De Stoorzender van de Wimax3g Afstandsbediening, WiFi-Signaalstoorzender met Richtingantenne
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Machtsinput: | AC110V-240V |
| Machtsoutput: | 16W |
Auto die 8 de Stoorzender 16W laden van het Antennes5g GPS Signaal
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 8 hoge aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1 |
De binnen Mobiele Stoorzenders van het Telefoonsignaal 8 Banden Regelbare Afstandsbediening 12W est-502C8
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
De regelbare van het de Telefoonsignaal van de 8 bandencel Stoorzender AC160V - de Stoorzender van 240V 4G WiFi
| Blokkerende Waaier: | 1-25 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het givnegebied) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| Afmeting: | 420(L)*190 (W) *90 (H |
Binnen Stationaire het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 8 Kanalen voor DCS 3G WiFi
| Blokkerende Waaier: | 130M (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIF |
| Machtsinput: | AC160V-240V |
Van de het Signaalafstandsbediening van de celtelefoon de Stoorzender est-502C8 12W 8 Omni Richtingantennes
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Van het de Telefoonsignaal van de Wireles Zilveren AC160V-240V Cel Stoorzender 40m voor School
| Blokkerende Waaier: | 140m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
4G + de Richtingstoorzender est-505K3 van de 8 Bandafstandsbediening van WIFI voor Douane
| Model: | Est-505K3 |
|---|---|
| Merk: | EST |
| Blokkerende Waaier: | 120m |
Van de de Celtelefoon van de aluminiumlegering het Signaalstoorzender GPS Mobiele Telefoonstoorzender 16W
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Blokkerende Waaier: | 130m |
het Signaalblocker van DCS van 4G 35dBm Mobiele, Richting en Douanestoorzender
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |

