Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 16w wifi signal jammer ] bij elkaar passen 29 producten.
4G / Richting de Afstandsbedieningstoorzender van WIFI, het Signaalstoorzender van de Celtelefoon
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
Mobiele het Signaalstoorzender AC160V-240V die van de hoge Frequentieveiligheid 130M blokkeren
| het blokkeren afstand: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, LIET. |
Van de de Celtelefoon van het Wirelesroestvrije staal Zilveren het Signaalstoorzender 40m voor de Zaal van het Schoolonderzoek
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
9 de Stoorzender van de band16w Cellphone Afstandsbediening/Blocker 34dBm, Antenne 8
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
Het Signaal van de celtelefoon Hoge Machtsstoorzender 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
Van de de Celtelefoon van VHF 16W het Signaalblocker Semidiameter F onderschepping 1m - 30m
| Model: | Est-808N2 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
Zwarte het Signaalblocker 35dBm 4G Cellphone/GPS/WIFI van de Celtelefoon
| Model: | Est-808N3 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
8 van de de Celtelefoon van kanalen Volledige Frequenties het Signaalblocker met het Goede Koelen
| Model: | Est-808N3 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
De Vervormer van het de Telefoonsignaal van de roestvrij staal Witte Cel het Blokkeren Afstand 130m Materiaal
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |

