Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 16w wifi signal jammer ] bij elkaar passen 29 producten.
34dBm afstandsbedieningstoorzender 2G/3G/4G 30M Mobile Signal Blocker
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 34dBm |
8 signlastoorzender/blocker van de antennevhf/uhf +3G mobiele telefoon
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
De multifunctionele van de de Celtelefoon van 3G 4G Stoorzender est-808N3, de Stoorzender van GPS WiFi Lojack
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
8 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de band de Multifunctionele Cel, WIFI/4G/Mobiele de Telefoonblocker van 3G
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
33dBm het Signaalstoorzender van de celtelefoon/Vervormercomputer Verre Contro
| Model: | Est-606C |
|---|---|
| Frequentie: | 850-894MHz |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 33dBm |
8 antenne UHF/VHF-het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, WIFI/Blocker van het de Telefoonsignaal van 3G Mobiele
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 25m |
Binnen 808M UHF/het Signaalstoorzender 8 van VHF GPS Band met Hoge Macht
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 125m |
Zwarte het Signaalstoorzender 2G 3G 4G, WIFI-Signaalblocker van de Celtelefoon
| Model: | Est-606C |
|---|---|
| Frequentie: | 1805-1880MHz |
| Frequentie: | 1805-1880MHz |
8 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de banden2g 3G 4G Omni de Richtingcel
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
140m de Regelbare 24/7 onophoudelijk Werkende 8 Stoorzender van het de Telefoon2g 3G 4G WIFI GPS Signaal van de Bandencel
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1 |

