Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] bij elkaar passen 17 producten.
Van het Signaalstoorzender van vildersShield WIFI het Stationaire Type voor 15 Meters Straal
| Machtsleverancier: | Inputac160v-240v Output gelijkstroom 5V |
|---|---|
| Grootte: | 162 (L) ×110 (W) ×30 (H) |
| Gewicht: | Ongeveer 700g |
Het Signaalstoorzender WIFI 2G/3G/4G/5G van de hoge Machts Explosiebestendige Mobiele Telefoon
| Blokkerende Waaier: | 1-200 ㎡ (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 12 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 280* 240* 60 mm |
Draagbare van de Telefoongps WiFi van de Koffercel het Signaalstoorzender 11 Banden met Ingebouwde Batterij
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-40 m |
|---|---|
| Antenne: | 11 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433,868enzovoort. |
12 de Telefoonstoorzender van de banden3g 4G 5G Cel Draagbare Koffer voor Binnen Openlucht
| Totale productiemacht: | 800w |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Machtsconsumptie: | ≤3000W |
Gepersonaliseerde 11-band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Draagbaar 60W Hoog vermogen
| Type: | Draagbare signaalverwarmer met hoog vermogen |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | 0-60m verstelbaar (@-75dBm, nog steeds afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Antenne: | 11 stuks omnidirectionele antennes |
van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G Blocker 18 van Wifi het Signaalstoorzender van de Bandenafstandsbediening
| Machtsleverancier: | Input AC100V-240V, Output DC12V 20A), of DC12V-autoadapter |
|---|---|
| Antennes: | 18 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 390*235*58mm (exclusief antennes) |
8 van het de Telefoonsignaal van de antennes Mobiel Cel de Stoorzender Openluchtgebruik Stationaire Explosiebestendig
| Enige outputmacht: | +33dBm/2W |
|---|---|
| Antennetype: | In alle richtingen |
| Krachtbron: | AC Adapter (220V) |
Radius 1-40m 2W 10 kanalen 5G Signal Jammer Draagbare koffer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-40 m |
|---|---|
| Antenne: | 10 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort |
5W 11 van de het Signaalstoorzender van Antennegps WiFi 5G de Draagbare Koffer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-60 m |
|---|---|
| Antenne: | 11 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 11 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433,868enzovo |
De draagbare 80m Blokkerende Stoorzender van het de Kanalen5g Signaal van 5W 11
| Blokkerende Waaier: | Straal 180m |
|---|---|
| Antenne: | 11 ingebouwde antennes in alle richtingen van PCs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 11 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315.433, |

