Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] bij elkaar passen 17 producten.
De stationaire Mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal bouwde Antennes voor 4G 5G WIFI in
| Maximummachtsoutput: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--5VDC/15A |
| Machtsconsumptie: | ≤70W |
De mobiele Stationaire Stoorzender van het Telefoonsignaal Gebouwd in Antennes voor 5G WIFI
| Maximumoutputmacht: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Machtsconsumptie: | ≤150W |
450W van de het Signaalstoorzender van de celtelefoon Koffertype voor de Banden van 3G 4G 5G 12
| Totale productiemacht: | 450W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC 220V//14A |
| Machtsconsumptie: | ≤3000 |
10 banden explosiebestendige high power mobiele telefoonsignaalblokker voor tankstations en olievelden
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 5-15W |
|---|---|
| Beveiligingsstraal: | 10100M |
| stroomvoorziening: | Wisselstroom 100-240V |
100-240V AC de Telefoonstoorzender 2G 3G 4G 5G WiFi GPS van de Adapter Draagbare Cel Laag Batterijalarm
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-25 m |
|---|---|
| Antenne: | 10 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort. |
1500m 3 banden High Power Anti Drone UAV Jammer met Omni Directional Antennas
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
Draagbare casing cellulaire blokker ingebouwd in oplaadbare batterij richting antennes
| Het werk Frequentie: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blokkeren van objecten: | mobiele telefoon, WIFI, walkie-talkie, afstandsbediening, enz. |
| stroomvoorziening: | ingebouwde oplaadbare batterij, AC 100-240V, DC 24V |

