Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 25 meters 8 antenna jammer ] bij elkaar passen 28 producten.
De UHFstoorzender van het de Telefoonsignaal van VHF 3G Mobiele 25 Meters 8 Antennestoorzender
| Blokkerende Waaier: | 1-25 meters (hangt nog van het signaal strentgth in het bepaalde gebied af) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Wit |
8 het Signaalstoorzender van de antennes3g 4G WIFI Mobiele Telefoon met USB-Schakelaar
| Enkel uitgangsvermogen (elke band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Input AC160V-240V /Output gelijkstroom 5V 15A |
| Naam: | De mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal |
Mobiele het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Stationaire 8 Antennes 3G WIFI
| Enige Machtsoutput (elke band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Voeding: | Input AC160V-240V /Output gelijkstroom 5V 15A |
| Afmeting: | 360*180*60MM |
8 van het de Telefoonsignaal van de antennes Mobiel Cel de Stoorzender Openluchtgebruik Stationaire Explosiebestendig
| Enige outputmacht: | +33dBm/2W |
|---|---|
| Antennetype: | In alle richtingen |
| Krachtbron: | AC Adapter (220V) |
3G van de de volledig-Band de Draadloze Cel van GPS Bluetooth Stoorzender van het de Telefoonsignaal met Antenne 8
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS, VHF, UHF |
| Blokkerende Waaier: | 1-30 meters |
8 het Signaalstoorzender est-808M With VHF/UHF van antennewifi GPS voor School
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Modelleer nr: | Est-808M |
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS, VHF, UHF |
VHF/UHFgps-Signaalstoorzender 2G 3G Wifi 34dBm met 8 Antennes
| Model nr.: | EST-808M1 |
|---|---|
| Storingsfrequentie: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Stortingsbereik: | 1-30 meter |
9 de Stoorzender van de band16w Cellphone Afstandsbediening/Blocker 34dBm, Antenne 8
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
8 antenne UHF/VHF-het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, WIFI/Blocker van het de Telefoonsignaal van 3G Mobiele
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 25m |
De binnen van de de Antennescel van 34dBm 8 onderbreker van het de Telefoonsignaal voor School
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
| Modelleer nr: | Est-808M2 |

