Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 25 meters 8 antenna jammer ] bij elkaar passen 28 producten.
Est-707B Draagbare Hommelstoorzender, de Antikoffer GPS L1 van het Hommelsysteem/2.4G/de Banden van 5.8G 3
| Interferentieafstand: | ≤1800 m |
|---|---|
| Gewicht: | 6.25KG |
| Grootte: | 360*270*170 mm |
4G van het de Telefoonsignaal van WiFi Mobiele de Stoorzenderafstandsbediening est-601J10
| Voeding: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Afmeting: | 270 (L) ×240 (W) ×60 (H) |
| Naam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
4G van het de Telefoonsignaal van WiFi de Mobiele Afstandsbediening van de de Stoorzendersoftware
| Voeding: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Afmeting: | 270 (L) ×240 (W) ×60 (H) |
| Gewicht: | ongeveer 2 kg |
27 de Telefoonstoorzender w GPS VHF van de Antennes2g 3G 4G LTE 5G WIFI Draagbare Cel UHFfm het Radio Blokkeren
| Productnaam: | Handbediende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| De uitvoermacht (Po): | ≥27dBm |
| I/O impedantie: | 50Ω/N schakelaar |
4W de antenne van de hoge Machtsstoorzender met AC adapter, de vervormer van de celtelefoon
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
UAV Anti het Signaalstoorzender van GPS van de Hommeldoos, Hoge Beveiligingswaaier bij 1800 Meters
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| productgewicht: | 6.25KG |
| Blokkerend Doel: | UAV die onder 1800m vliegt |
WIFI-het signaalblocker van de celtelefoon voor Scholen en Leger est-505C2
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Het tegenuav van het Hommelmateriaal Draagbare Apparaat est-710B van de Interceptor Anti Burgerlijke Hommel
| Interferentieafstand: | ≤1200 m |
|---|---|
| Gewicht: | 7.25KG |
| Grootte: | 360*270*170 mm |

