-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
5000m GPS Spoofing Bereik GNSS Spoofer met Ingebouwde Batterij voor Anti-Drone Blokkeren met Besturingssoftware
| Jamming-bereik | 3-5KM (afhankelijk van de uiteindelijke vorm) | Enkele uitgangsvermogen | 10W (afhankelijk van de uiteindelijke vorm) |
|---|---|---|---|
| Voeding | Ingebouwde batterij+DC 24V | Antennetype | Omni RX TX-antennes met hoge versterking |
| Spoofer-afmetingen | 325 mm (H) X 295 mm (B) X 150 mm (D) [zonder antenne] | Spoofer nettogewicht | 15,5 kg |
| Spoofing-methoden | Valse locatie, cirkelbeweging, lineaire beweging, superjamming | ||
| Markeren | 15,5 kg drone jammer zonder antenne,20W UAV jammer met enkele uitgang |
||
De drone-UAV GNSS-Spoofer is een geavanceerde anti-drone-oplossing die is ontworpen om ongeoorloofde drone-activiteiten te verstoren door zich te richten op communicatie- en navigatiesystemen.Dit krachtige apparaat biedt betrouwbare bescherming tegen dreigingen met drones, waardoor het essentieel is voor veiligheidspersoneel, rechtshandhaving en bescherming van kritieke infrastructuur.
- Productnaam: GNSS Spoofer voor drones
- Stortingsbereik: 3-5 km (afhankelijk van de configuratie)
- Spoofer afmetingen: 325 mm (H) × 295 mm (W) × 150 mm (D) zonder antenne
- Spoofer Netto Gewicht: 15,5 kg
- Spoofingmethoden: Valse locatie, cirkelende beweging, lineaire beweging, super jamming
- Ontworpen als een effectief anti-drone verdedigingssysteem
- Ideaal voor voertuig gemonteerd anti drone GPS spoofing systeem
- Geavanceerde anti-drone defensie systemen
| Spoofingmethoden | Valse locatie, cirkelende beweging, lineaire beweging, super jamming. |
|---|---|
| Spoofer nettogewicht | 15.5kg |
| Type antenne | High Gain Omni RX TX antennes |
| Toepassing | Vliegverbodsgebieden, politiek gevoelige gebieden, politici die bescherming bieden, terroristische aanslagen. |
| Stroomvoorziening | Ingebouwde batterij + DC 24V |
| Afmetingen van de spoofer | 325 mm (H) × 295 mm (W) × 150 mm (D) zonder antenne |
| Stortingsbereik | 3-5 km (afhankelijk van de configuratie) |
| Eenmalig uitgangsvermogen | 10W (afhankelijk van de configuratie) |
1 Bescherming van binnenlandse no-fly zones, zoals politiek gevoelige gebieden, militaire beheersgebieden, nationale strategische hulpbronnenprojecten, nucleaire industriële installaties, luchthavens, gevangenissen,en grensverdedigingsgebieden.
2 De locatie om informatielekken te voorkomen, zoals: grote beveiligingsactiviteiten ter plaatse, grote strafzaken ter plaatse, stadsbeheer rechtshandhavingsplaats, politici die de bescherming begeleiden,repetitie van grootschalige voorstellingen, belangrijke veiligheidslocaties, archeologische opgravingslocatie, plaats van grootschalige groepsevenementen.
3 Bestrijding van het gebruik van drones als drager van illegale activiteiten, zoals: terroristische aanslagen, smokkel van drugs, illegale artikelen of informatieoverdracht.

