Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ small portable drone jammer ] bij elkaar passen 4 producten.
Kleine draagbare 4 kanalen drone UAV jammer met een verstoringsbereik van 50-500 meter Technologie voor het beperken van de dreiging van UAV
| Dimensie: | 128x52x291mm exclusief antennes |
|---|---|
| Gewicht: | 2,5 kg |
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 5 tot 10 W |
6/8 Bands Klein Draagbaar Marinegroen Pistoolstijl Anti-Drone Systeem met Ingebouwde Batterij voor Drone-onderschepping
| Maximaal stroomverbruik: | 200W (afhankelijk van de uiteindelijke vorm) |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen: | 60W (afhankelijk van de uiteindelijke vorm) |
| Sollicitatie: | FPV-drones en andere soorten anti-drone-apparaten/systemen |
Draagbare UAV van de Kanonhommel Stoorzender 900MHz die 1.5G 2.4G 5.8G 1000m blokkeren
| Type: | draagbare drone-UAV-blokker van het pistooltype |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde hoogvermogen richtingsantennes ((Winst: 10dBi) |
| Blokkeringssignaal: | 900 MHz 1575 MHz 2400 MHz 5800 MHz |
1200 Meter Jamming 6 Bands Draagbaar Super High Power Anti Drone UAV Blocking Systeem
| Het werk Frequentie: | drones die werken in 1,2G, 1,5G, 2,4G, 5,2G, 5,8G, 433 868 915, enz. |
|---|---|
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 10-100W |
| Beveiligingsstraal: | 20-1200m, afhankelijk van de lokale signaalsterkte |
1

