Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ rohs wireless communication network ] bij elkaar passen 30 producten.
De Stoorzenderafstandsbediening 8 Kanalen 80M van de rugzak Hoge Macht Radius Blocking
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Dekking: | 1080m (hangt van lokale signaalsterkte) af |
510mm van de de Celtelefoon van de Antenne960mhz 190W Rugzak de Stoorzender 2G 3G 4G
| Kleur: | Groen leger |
|---|---|
| Antenne: | 6 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |
Mobiele telefoonsignaaldetectie-analyse Batterij bediend Draagbaar voor positionering
| Uitgangsvermogen: | 2W/band (5G-frequentieband) |
|---|---|
| Het plaatsen Nauwkeurigheid: | 1 meters |
| Aanpak van de voorwaarde: | Mobiele telefoonnummer (passiv) |
Gepersonaliseerde 11-band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Draagbaar 60W Hoog vermogen
| Type: | Draagbare signaalverwarmer met hoog vermogen |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | 0-60m verstelbaar (@-75dBm, nog steeds afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Antenne: | 11 stuks omnidirectionele antennes |
Militaire Rugzakgsm WIFI GPS UAV van de Stoorzender Antihommel Stoorzendergevangenis
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |
8 antenne UHF/VHF-het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, WIFI/Blocker van het de Telefoonsignaal van 3G Mobiele
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 25m |
Binnen 808M UHF/het Signaalstoorzender 8 van VHF GPS Band met Hoge Macht
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 125m |
van de het Signaalstoorzender van 2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Afstandsbediening 25m
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van de CAMERA'S van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI |
Van het de Telefoonsignaal van de rugzakcel Stoorzender 8 Antennesgsm 3G 4G 5G 10Watt voor Landbouwbedrijf
| Type: | Van de de Celtelefoon van de rugzak Hoge Macht het Signaalstoorzender |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 10Watt |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
van de het Signaal Hoge Macht van 2G 3G 4G WiFi van de de Celtelefoon de Stoorzender 960MHz 8 Band
| Naam: | Hoge Machtsstoorzender |
|---|---|
| Antenne: | 8 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |

