Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 150w cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 12 producten.
van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G het Signaalstoorzender Richting Stationair Gebouwd in Antennes In alle richtingen
| Maximumoutputmacht: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |
van de de Celtelefoon van 4G 5G WiFi het Signaalstoorzender 12 Antenne de Regelbare Controle van het Softwarebeheer
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Stoorzender van het de Telefoonsignaal van 4G 5G WIFI de Mobiele 22 Banden 150W Hoge Macht
| Blokkerend bereik: | 1-200㎡ (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 22 omnidirectionele antennes |
| Maat: | 380* 220* 85mm |
8 bandenstraal 35m de Mobiele Stoorzender est-504K8 130W van het Telefoonsignaal Hoge Macht DC12V 20A
| Blokkerende Waaier: | Straal 1035M (kan volgens uw vereiste aanpassen, moet de signaalsterkte ≤-75dBm in de plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 8 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
De mobiele Stationaire Stoorzender van het Telefoonsignaal Gebouwd in Antennes voor 5G WIFI
| Maximumoutputmacht: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Machtsconsumptie: | ≤150W |
AC 220V 12 Stoorzender van het Antennes2w 35m de Blokkerende 5G Signaal
| Blokkerende Waaier: | Straal 135M (kan volgens uw vereiste aanpassen, moet de signaalsterkte ≤-75dBm in de plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
De facultatieve van de het Beheerssoftware van IoT Slimme Controle est-804F12 12 verbindt het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 2G 3G 4G 5G WIFI
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
6 van de de Celtelefoon van de antenne600w Hoge Macht de Stoorzendergsm/3G/WIFI/het Signaalblocker van 4G LTE
| Materiaal: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Afschermingsradius: | 50-500meters |
| beveiligingssignaal: | het mobiele telefoonsignaal, WIFI, GPS, UHF, VHF of customerized |
12 van de de Telefoonstoorzender van de banden5g Cel het Signaalstoorzenders est-504K10 van Wifi
| Maximummachtsoutput: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |
van de het Signaalstoorzender van 2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Afstandsbediening 25m
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van de CAMERA'S van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI |

